בניית אתרים

סוגי אתרי אינטרנט

אתר תדמית

הוא חלון הראווה הוירטואלי של העסק. האתר מציג את תדמיתו ואופיו של העסק על ידי סיפוק פרטים ומתן אינפורמציה אודותיו, פירוט מוצריו ו / או שירותיו. האתר מאפשר חשיפה רחבה ללקוחות פוטנציאלים, אשר בחלקם יתכן ולא היו נתקלים בפרסום לגבי העסק שלא דרך האינטרנט. מטרת האתר הוא הצגת בית העסק בצורה מפורטת ומקיפה, פרסומו ושיווקו. אתר תדמית מתאים לבעלי עסקים שונים, לבעלי מקצועות חופשיים, חברות, ארגונים, גופים ומוסדות פרטיים וציבוריים.

האתר בדרך כלל יכלול בתוכו את העמודים הבאים –

דף הבית שהוא דף השער, הדף הראשון אליו יגיעו הגולשים. בדף זה תוצג תמצית האינפורמציה שיש באתר וקישורים לדפים נוספים, בנוסף בדף זה ניתן להציג מסרים ותכנים בעלי אופי שיווקי או “טיזרים” שאמורים למשוך, לעורר עניין ולעודד את השיטוט באתר.

דף אודות אשר מספק מידע אודות בית העסק, סוג השירותים או המוצרים אשר הוא מספק באופן כללי ומניית יתרונותיו על גבי מתחרים.

דף יצירת קשר אשר מאפשר יצירת קשר ישירות דרך האתר ו / או מפרט דרכי התקשרות נוספות.

 

אתר תוכן / פורטל

הוא אתר המציג מידע ומספק אינפורמציה בתחום מסוים. אתר כזה יכיל מידע ותכנים בכמויות גדולות, חדשות ועדכונים שוטפים, ירכז קישורים, יכיל פורומים, מאמרים וכתבות, המלצות, אירועים וכל דבר אחר שמתקשר לנושא וכן יציע שירותים שונים בתחום לגולשים באתר. אתר כזה הוא בדרך כלל בעל תוכן דינמי ולכן האתר נבנה באופן המאפשר שינוי או עדכון תוכן האתר, על ידי מערכת ניהול תוכן (CMS). האתר מתאים לכל גוף, חברה, ארגון או מוסד אשר מעוניין בהקמת אתר אינטרנט המציג תוכן ומידע לגולשים.

אחת הסיבות הרבות לגלישת אנשים באינטרנט הוא חיפוש אחר מידע ועל כן אם אתר כלשהו מציע אינפורמציה בתחום מסוים, הוא מגדיל בכך את שיעורי החשיפה והגלישה בו. דבר זה יכול לשמש כל בעל אתר שיווקי, אשר יכול בנוסף לתוכן השיווקי שקיים באתרו, לכלול גם מידע ואינפורמציה הקשורים לתחום ובכך להגדיל את שיעורי האתר לחשיפה. לדוגמא אתר של אולם אירועים המציע מידע, טיפים, המלצות וקישורים רלבנטיים, הקשורים בארגון ובהכנות לקראת האירוע.

באתר תוכן / פורטל ימצאו חלק או כל הבאים- אינדקסים תחומיים, מאמרים, מנוע חיפוש פנימי באתר, קטלוגים או גלריות של תמונות או סרטונים, קישורים לאתרים שונים או לתתי אתרים ופורומים.

 

אתר חנות

הינו אתר מסחרי אשר בו חנות מקוונת. מטרת האתר הינה הצגת ומכירת מוצרים און ליין דרך מערכת מאובטחת. באתר החנות הגולש יוכל לקבל פרטים ומידע אודות מוצר או מוצרים רבים, לראות תמונה של המוצרים ואף לבצע את רכישה.

היתרונות של רכישה באמצעות האינטרנט הם בכך שהרוכש יכול לחפש את המוצר ולבחון אותו, ללא הגבלת זמן, בנוחות של ביתו, ללא הצורך לצאת החוצה ולכתת את רגליו עד אשר ימצא את חפצו מה גם שישנם חנויות שנמצאות במרחק גיאוגרפי שלא מאפשר הגעה אליהם כגון בעיר אחרת או בחו”ל או אף מידע אודותם, ללא עזרת האינטרנט. כיום הרכישה באמצעות האינטרנט הופכת למקובלת יותר ויותר.

האתר יכלול בתוכו בדרך כלל מנוע חיפוש פנימי בתוך האתר, קטגוריות של מוצרים, סל קניות, מערכת סליקה מקוונת / ידנית, מערכת ניהול תוכן עצמאי לבעל האתר / הרשאה (CMS) ומערכת אבטחה מקסימאלית.

 

אתר גלריה

הינו אתר שמטרתו הצגת תמונות של תיק עבודות והוא בנוי בצורת גלרית תמונות / סרטוני וידיאו או גלריות רבות. האתר מתאים לאמנים שונים (כגון צלמים, ציירים, מעצבים וכדומה) וכן לבעלי מקצועות חופשיים המבקשים ליצור כרטיס ביקור אינטרנטי אשר יציג און ליין את עבודתם וישמש למטרות פרסום ושיווק.

היתרונות של אתר גלריה הן בראש ובראשונה חשיפה רחבה באינטרנט לקהל של גולשים. בנוסף ניתן לפרסם את כתובת האתר בדרכים שונות אשר הינן מחוץ לאינטרנט (וכמובן לדוור ישירות במייל) ולאפשר למתעניינים להכנס לאתר האינטרנט ולבחון לפרטים את היצירות / עבודות. הפרסום באופן זה הינו ממוקד הרבה יותר מאשר להפיק חוברות או עלונים וכדומה ולהפיצם במקומות שונים ובהרבה מקרים גם זול יותר מאופציה זו.

האתר יכלול בדרך כלל דף בית, דף או דפי גלרית תמונות שניתן לקטלגם לפי נושאים או לפי ערך אחר ודף ליצירת קשר. ניתן להוסיף סרטוני וידיאו ופלאש וכן להציג מידע תיאורי לצד כל תמונה או קבוצת תמונות.

 

מיני סייט – דף נחיתה

מיני סייט הוא אתר קטן הנבנה בטכנולוגיית פלאש ומכיל דף אחד, או עד לחמישה דפי אינטרנט.

המיני סייט מהיותו קטן, חייב לספק בשטחו המצומצם עניין וסקרנות לגולש באופן בולט ומיידי, לגרום לגולש להישאר, להפוך לקונה או להשאיר את פרטיו כמתעניין. המיני סייט יכיל מסרים שיווקים, אינפורמציה אודות מבצע / שירות / מוצר, תמונות או סרטונים, טופס להזמנת מוצר / שירות או ביצוע רכישה, דרכי התקשרות או טופס ליצירת קשר עבור מתעניינים.

המיני סייט מתאים כחלק מקמפיין פרסומי, כדי לקדם מוצר או שירות כלשהו, ליצירת לידים לשיווק ממוקד או לעסק המבקש אתר קטן אשר יהווה כרטיס ביקור אינטרנטי. המיני סייט מתאים גם לאתרים זמניים שמועלים באינטרנט לתקופה מוגבלת, כגון אתרים המוקדשים למבצע מיוחד, למידע אודות פסטיבל או אירוע כלשהו וכדומה. המיני סייט גם יכול להוות תחנת מעבר בין גולש המקליק על באנר ומגיע אל המיני סייט ושם מקבל קישור אל אתר האינטרנט של העסק.

אנו בשקד פרסום ובניית אתרים מתמחים בעיצוב ובניית מיני סייט למטרות שיווק ובכתיבה תמציתית ומוצלחת אשר תפיק את מרב

התוצאות. בכל המיני סייט שאנו מפיקים מושקעת חשיבה עסקית וניסיון בשיווק באינטרנט כן עיצובים מקוריים ואטרקטיביים.

 

מערכת ניהול תוכן

את כל אתרי האינטרנט, החדשים שנבנים והקיימים כבר, ניתן לחבר למערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול

תוכן הינה אפליקציה המכילה ממשק משתמש בעל גישה מוגבלת בלבד לבעל הרשאה, המאפשרת לבעל / מנהל האתר, שליטה בתוכן כל עמודי האתר, ללא כל ידע בבניית אתרים וללא כל תמיכה מקצועית. המערכת כוללת אופציות מובנות המאפשרות באופן שוטף, לשנות, לעדכן ולמחוק תוכן באתר, לעלות תמונות חדשות או סרטונים, להוסיף עמודים ולשלב אותם באתר קיים ואף שליטה על תפריט האתר.

להמצאות של מערכת ניהול תוכן קיימות מספר יתרונות. מערכת זו מאפשרת לבעל האתר לבצע עדכונים ושינויים ללא תוספת תשלום לאיש מקצוע שיבצע זאת עבורו. המערכת קלה ונוחה וידידותית למשתמש ולא מצריכה הבנה וידע מקצועי בבניית אתרי אינטרנט ואף לא ידע מעמיק בהפעלת מחשב. המערכת זמינה ונגישה 24 שעות ביממה, מכל מחשב המחובר לאינטרנט ואינו מצריך התקנת תוכנות מיוחדות. כל שינוי שמבוצע מתעדכן באופן מיידי באתר. המערכת גמישה וניתן להתאימה ואף לבנות לה מודולים נוספים בהתאם לצרכים הייחודים של כל לקוח.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

דילוג לתוכן