- קיו אר קוד -

QR CODE

QR CODE הוא מעין ברקוד דו -מימדי, שבו מקודד מידע טקסטואלי בצורה גראפית -ויזואלית. הקוד הומצא ביפן, בשנת 1994, על ידי דנסו. בתחילת העשור השני של המאה ה 21- נפוץ השימוש בקוד בכל העולם. טלפונים חכמים הפכו לאמצעי הקלט העיקרי של הקוד באמצעות המצלמה הנכללת בהם.

הקודים מוצגים בכתבות עיתון, פרסומות, שלטי חוצות, כרטיסי ביקור ואף באתרי אינטרנט או אפליקציות.
בפרסומות המודפסות ברחוב או בעיתון.

אפליקציות QR חברות המפרסמות מוצר או אירוע נוהגות לכלול קוד המאפשר התקנת האפליקציה QR לאנדרואיד או לאייפון, המפורסמות באתרי אינטרנט ובלוגים כוללות קוד על כרטיסי ביקור המאפשר הזנה של כל QR בעזרת סריקה של מסך מחשב.

אנשים נוהגים להדפיס קוד נתוני כרטיס הביקור, כגון השם, הטלפון, וכתובת הדוא”ל ישירות לרשימת אנשי הקשר של עמיתיהם.

הקוד בגירסתו המתקדמת מאפשר קידוד של טקסט באורך של עד 4,296 תווים, אך מרבית הטלפונים החכמים יכולים לקרוא קודים של עד 60 תווים בלבד, זאת מכיוון שעל מנת לקודד את מספר התווים המקסימלי יש להשתמש בגירסה מתקדמת של הקוד, הדורשת רזולוציית הדפסה וצילום גבוהה.

מגוון אפשרויות השימוש: מעבר לדף המעריצים בפייסבוק מעבר לעמ יוטיוב מעבר לעמוד אינטרנט לדוגמה אתר או דף קופון שמירת פרטים למכשיר החכם רוצים גם קוד לעסק שלכם התקשרו עכשיו 077-5070518 או לחצו כאן מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

במשרד פרסום שקד מבינים את הצורך בחדשנות ובהצמדות לטכנולוגינ נעדכנית ביותר, תנו למומחים שלנו לקדם לכם את העסק, QR CODE שיפנה ישירות לאתר או להורדת כרטיס ביקור וכמובן ליצירת תנועה וחשיפה מיתוגית.


דוגמאות לקיו אר קוד


לפרטים נוספים או קביעת פגישה ללא התחייבות, צור איתנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה.ֿ
 

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

דילוג לתוכן