פרסום כתבות

קיימות שלוש דרכים נפוצות להעניק חשיפה לכתבה שיווקית של העסק שלכם: פרסום בפלטפורמות התוכן טאבולה ואאוטבריין, או קידום באמצעות קמפיין פייסבוק. הכירו את הדרך ליצירת לידים רציניים ולהגדלת המכירות

פרסום כתבות תוכן שיווקיות

כשאתרי האינטרנט מוצפים בפרסומות, עסקים רבים מחפשים דרך מתוחכמת יותר לייצר לידים איכותיים שיניבו מכירות. פרסום כתבות תוכן עם כתיבה עיתונאית קולחת, איכותית ומעמיקה תספק ללקוחות פוטנציאליים את כל המידע שהם מחפשים על המוצר או השירות שאתם מספקים, ואם הוא יהיה רלוונטי עבורם – קרוב לוודאי שהם ישאירו ליד. לכם, יישאר רק לחזור אליהם ולסגור את המכירה.

השיטות שלנו לקידום כתבת תוכן

1. פרסום של הכתבה בטאבולה – לינק לכתבה שלכם, המופיע עם תמונה וכותרת מושכת באתרים בעלי חשיפה גבוהה כמו Ynet, ישראל היום, וואלה, גלובס ועוד. 

2. קידום באאוטבריין – דומה לעיקרון של טאבולה, רק שהחשיפה בו קטנה יותר, וגם האתרים שונים. באאוטבריין האתרים המובילים הם מאקו, כלכליסט ודה מארקר. 

3. קמפיין בפייסבוק – פרסום יותר ממוקד מבחינת אפשרויות הפילוח של קהל היעד. כך, למשל, ניתן להגיע ללקוחות בגילים וישובים מדויקים לפי בחירתכם.   

 

כתבה שיווקית עיתונאית ברמה גבוהה

אנשי התוכן שלנו הם בעלי ניסיון עשיר ממערכות העיתונות הגדולות בישראל. כל כתבה שאנו מקדמים נכתבת ברמה עיתונאית, בשפה המותאמת לקהל היעד של קוראי הכתבה, ובשיווקיות מדודה שתעשה את העבודה.

כמובן שהשירות שאתם מקבלים לא נגמר לאחר כתיבת הכתבה, זה רק צעד אחד לקראת הגדלת המכירות שלכם, צוות המשרד מנהל את הקמפיין ובודק את התוצאות באופן מתמיד, איזה קמפיינים וכותרות עובדים יותר טוב מאשר אחרות, מה צריך לשנות, מה לחזק ומה לשמר.

אחסון הכתבה באתר תוכן 

על מנת להתחיל לפרסם כתבה, היא צריכה לעלות באתר תוכן, שם תהיה לה כותרת ראשית ומשנית, תמונות, והכי חשוב – טופס לידים בסופה, שיעביר מיד את פניות הקוראים אליכם למייל. ניהול הקמפיין שלכם באמצעותינו, יאפשר לכם לאחסן את הכתבה באתר Web-Mine, אתר תוכן ותיק הנראה נייטרלי לחלוטין ויש בו גם כתבות תוכן רבות במגוון תחומים, כלומר, הכתבה שלכם שוכנת בסביבה טובה. 

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

דילוג לתוכן