קידום אתרים

קידום אתרים ממומן

על מנת שהשימוש בקישור הממומן יתבצע בצורה רווחית והתקציב ינוהל בצורה נבונה, ניתן לבחור בחברה בעל ניסיון בתחום, שתנהל עבורך את הקמפיין של הקישור הממומן.

קידום ממומן, קישור ממומן ( Adwords ) הינו למעשה פרסומת של אתר. הקישור הממומן מורכב מקישור (לינק) לאתר עצמו ומלל של מודעת פרסומת קצרה. הקישור יופיע בצידי או בראש העמוד של תוצאות החיפוש האורגני. בעל אתר המעוניין בפרסום אתרו והופעת קישור (לינק) לאתר בכל עמודי תוצאות החיפוש (כולל כמובן הראשון), בתוך זמן קצר או לתקופה מוגבלת, יוכל לבחור בקידום האתר בשיטת הקישור הממומן. התוצאות הינן מיידיות כמעט, תוך שעות בלבד, הקישור יופיע לצד תוצאות החיפוש.

התשלום עבור הקישור הממומן מתבצע פר הקלקה, זאת אומרת כל הקלקה על הקישור, ע”י גולש, מחויבת בתשלום, מה שהופך תקציב פרסום שכזה לממוקד יותר. תשלום רק בעבור כניסתם לאתר, של מתעניינים. הלקוח יכול להחליט כמה הוא מקציב כל יום לפרסום זה, ללא הגבלה של סכום מינימלי.

בעל האתר בוחר מילות מפתח הקשורים לעסק שלו וכאשר אחת ממילות המפתח יוקלדו ע”י גולשים במנוע החיפוש, יופיע הקישור לאתר, לצד תוצאות החיפוש. לדוגמא – בעל קייטרינג אשר מפרסם את אתרו בשיטת הקישור הממומן, יכול לבחור מילים כגון: קייטרינג, שף פרטי ואירועים פרטיים, בתור מילות מפתח. כל גולש שיקליד מילים אלו במנוע החיפוש, יקבל את עמודי תוצאות החיפוש ובהם יימצא קישור בצידיו או בראשו של כל עמוד, אל אתרו של בעל הקייטרינג.

על מנת שהשימוש בקישור הממומן יתבצע בצורה רווחית והתקציב ינוהל בצורה נבונה, ניתן לבחור בחברה בעל ניסיון בתחום, שתנהל עבורך את הקמפיין של הקישור הממומן.

אנו בשקד פרסום מציעים לנהל עבורך את קמפיין הקישור הממומן, בצורה היעילה ביותר. אנו נבצע עבורך חקר מקצועי של מילות המפתח ונבחר עבורך את המילים האפקטיביות ביותר. נערוך מודעת פרסומת מתאימה וניתן המלצה אודות גובה התקציב הכדאי ביותר, להשקעה בקמפיין זה. השימוש בניסיוננו בפרסום באינטרנט ובשימוש בקישורים ממומנים, יאפשרו לך לחסוך כסף רב וטרחה לניהול מערכות הממשק. בנוסף נוכל לספק עבורך חוות דעת אישית והמלצות מקצועיות אודות, שיפורים ותיקונים שניתן לבצע באתר לתוספת של ייעול הקמפיין.

לפרטים נוספים או קביעת פגישה ללא התחייבות, צור איתנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה.

לצפייה בתיק העבודות שלנו לחץ כאן.

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר לחץ כאן.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

דילוג לתוכן